animace
logo
0

OBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO ROK 2015Všechny výrobky dělám výhradně na zakázku, tak lze vyhovět požadavkům zákazníka na provedení, zdobení či barvu výrobku.

Sedla stavím na kostrách polyetylenových či dřevěných české výroby.

-PE kostry jsou velmi pevné a drobné nesrovnalosti se hřbetem koně jdou upravit broušením kostry.
-Dřevěné kostry v laminátovém potahu (fiberglass) jsou vyráběny individuálně na míru koni i jezdci. Lze vyrobit i naprosté atypy jako různá treková, nákladní či historická sedla.
-Kostry ze skelného laminátu používám již velmi zřídka, spíše do levnějších sedel.

VÝBĚR TYPU A STANOVENÍ CENY SEDLA:

-Je třeba určit účel, pro který bude sedlo používáno. Zákazník by si měl předběžně rozmyslet i typ a provedení sedla. Detaily doladíme při sepsání objednávky.

-Cenu sedla a doplňků určuji podle pevného ceníku a pokud zákazník nezmění své požadavky, cena se dále nemění.MĚŘENÍ KONĚ:

-Hotové kostry z polyetylenu se vyzkouší na hřbetě koně a případné nesrovnalosti se upraví broušením nebo dostavbou.

-Dřevěné kostry na míru: Zaměřím hřbet koně pomocí měrky a předám do výroby kostraři. Hotovou kostru je vhodné na koni odzkoušet a upravit případné nesrovnalosti před potažením do skelného laminátu.


CESTOVNÉ K ZÁKAZNÍKOVI

Účtuji 5 Kč/km, cestu tam i zpět podle navigace. Tato částka je splatná na místě v hotovosti či předem na účet a není započítána do ceny sedla. Cestovné platíte i v případě, že se stavba sedla neuskuteční.


SLOŽENÍ ZÁLOHY:

Na sedla a výrobky nad 3 000 Kč požaduji zálohu ve výši 50% z ceny, není-li dohodnuto jinak. U sedel je minimální záloha 10 000 Kč.
Složení zálohy můžete provést v hotovosti nebo na účet. Zákazník obdrží písemné potvrzení o přijetí platby, bude sepsán zakázkový list a tímto považuji objednávku za závaznou pro obě strany. Práci na sedle započnu až po písemném odsouhlasení ceny zákazníkem. Byla-li na sedle započata práce, záloha je nevratná.


TERMÍN DODÁNÍ

Se řídí počtem zakázek před Vámi. Složením zálohy se dostanete na pořadník.


PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO:

-Výrobky si může zákazník vyzvednout osobně v mé dílně.
-Sedlo osobně přivezu a vyzkouším na koni, pro kterého je určeno (5 Kč/km, cestu tam i zpět.)
Drobnosti lze poslat poštou na dobírku či při platbě předem na účet. K ceně je nutno připočítat poštovné dle sazebníku České pošty.
-Sedla a postroje lze také poslat, ale již bez dalších záruk na pasování sedla.


ZÁRUKA

na sedla a postroje je 5 let, na ostatní 2 roky od data prodeje. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku (poškrábání, utržená sedlová struna, ztracené končo apod.)
-Záruční a pozáruční servis je prováděn za předpokladu, že na sedle nikdo neprováděl žádné úpravy, nebylo nikým demontováno či poškozeno neodbornými zásahy.


optimalizace PageRank.cz    webmaster - peter