animace
logo
0

OBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKYVšechny výrobky dělám výhradně na zakázku, tak lze vyhovět požadavkům zákazníka na provedení, zdobení či barvu výrobku.

Sedla stavím na kostrách polyetylenových či dřevěných české výroby.

-PE kostry jsou velmi pevné a drobné nesrovnalosti se hřbetem koně jdou upravit broušením kostry.
-Dřevěné kostry v laminátovém potahu (fiberglass) jsou vyráběny individuálně na míru koni i jezdci. Lze vyrobit i naprosté atypy jako různá treková, nákladní či historická sedla.

VÝBĚR TYPU A STANOVENÍ CENY SEDLA:

-Je třeba určit účel, pro který bude sedlo používáno. Zákazník by si měl předběžně rozmyslet i typ a provedení sedla. Detaily doladíme při sepsání objednávky.

-Cenu sedla a doplňků určuji podle pevného ceníku a pokud zákazník nezmění své požadavky, cena se dále nemění.MĚŘENÍ KONĚ:

-Hotové kostry z polyetylenu se vyzkouší na hřbetě koně a případné nesrovnalosti se upraví broušením nebo dostavbou.

-Dřevěné kostry na míru: Zaměřím hřbet koně pomocí měrky a předám do výroby kostraři. Hotovou kostru je vhodné na koni odzkoušet a upravit případné nesrovnalosti před potažením do skelného laminátu.


CESTOVNÉ K ZÁKAZNÍKOVI

Účtuji 8 Kč/km, cestu tam i zpět podle navigace. Tato částka je splatná na místě v hotovosti či předem na účet a není započítána do ceny sedla. Cestovné platíte i v případě, že se stavba sedla neuskuteční.


SLOŽENÍ ZÁLOHY:

Na sedla a výrobky požaduji zálohu ve výši 50% z ceny, není-li dohodnuto jinak. U sedel je minimální záloha 10 000 Kč.
Složení zálohy můžete provést v hotovosti nebo na účet. Zákazník obdrží písemné potvrzení o přijetí platby, bude sepsán zakázkový list a tímto považuji objednávku za závaznou pro obě strany. Práci na sedle započnu až po písemném odsouhlasení ceny zákazníkem. Byla-li na sedle započata práce, záloha je nevratná.


TERMÍN DODÁNÍ

Se řídí počtem zakázek před Vámi. Složením zálohy se dostanete na pořadník.


PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO:

-Výrobky si může zákazník vyzvednout osobně v mé dílně.
-Sedlo osobně přivezu a vyzkouším na koni, pro kterého je určeno (5 Kč/km, cestu tam i zpět.)
Drobnosti lze poslat poštou na dobírku či při platbě předem na účet. K ceně je nutno připočítat poštovné dle sazebníku České pošty.
-Sedla a postroje lze také poslat, ale již bez dalších záruk na pasování sedla.


ZÁRUKA

na sedla a postroje je 5 let, na ostatní 2 roky od data prodeje. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku (poškrábání, utržená sedlová struna, ztracené končo apod.)
-Záruční a pozáruční servis je prováděn za předpokladu, že na sedle nikdo neprováděl žádné úpravy, nebylo nikým demontováno či poškozeno neodbornými zásahy.


optimalizace PageRank.cz    webmaster - peter