animace
logo
0
Nově nabízíme - Jedinečný zážitek!!!

JÍZDA POVOZEM TAŽENÝM KOŇMI

Historický kočár Viktoria: Vhodný na svatby, oslavy, průvody, dobové akce…

Chcete překvapit milovanou osobu něčím zcela nevšedním? Pak je tu pro Vás svatba v kočáře! V tento neobyčejný a významný den si každá nevěsta přeje vypadat jako princezna. Kočár na svatbu vyzdobíme.

Obsazenost kočáru: 2 dospělí a 2 děti. Cena: 1500,- Kč/hod,
svatba cca 5000,- Kč dle časové náročnosti.


Sportovní kočár: Vhodný pro výlety do přírody.

Potřebujete si oddechnout po náročném dni nebo vzít rodinu na výlet? Svezeme Vás krásnou přírodou Vysočiny. Pohodlně se usaďte, vnímejte vůni lesa a zaposlouchejte se do klapotu kopyt. Cestou můžete zažít i trochu adrenalinu při brodění řekou. Výlet může být půldenní i celodenní, koupání v rybníku, návštěva restaurace apod.

Obsazenost kočáru: 4-5 dospělých osob.

Cena: 1500 Kč/hod.


Putování s krytým vozem:

Chcete zažít dobrodružnou cestu, táboření v přírodě a romantiku při západu slunce? Pojeďte s námi na vandr! Pro nejezdce pouze jízda ve voze, pro pokročilé jezdce jsou k dispozici 2 koně pod sedlem. Ideální počet osob 4-5, budou-li se střídat v sedle a na voze. Spaní ve stanu, stany je možné zapůjčit u nás. Pro větší skupiny lze po dohodě s přáteli zajistit více vozů a koní.
Cena: 1500 Kč os/den. Zapůjčení stanu: 100 Kč/noc.

V ceně je zapůjčení koně a vybavení na něj. Stravu si zajišťuje každý sám, na společném vaření se můžeme domluvit.


Projížďky na saních
 
za příznivých sněhových podmínek, souvislá vrstva sněhu min. 15 cm.

Obsazenost saní: 2-3 dospělí+ 2 děti

Cena: 1500 Kč/hod.Vyjížďky v sedle:

Pouze pro zkušené, výcvik začátečníků neprovádíme.

Cena: 500 Kč/hod.Turistika v sedle:

Jednodenní i vícedenní puťáky, táboření s koňmi v přírodě. Nechcete-li spát venku, lze trasu naplánovat s přespáním v penzionu. Putování může být též hvězdicové s přespáním u nás. Dokončujeme skromné ubytování v dřevěné chatě.

Cena: 1500 Kč/osoba/den + průvodce na dalším koni 1000 Kč/den.

Cena zahrnuje  zapůjčení koně s vybavením na něj. Nezahrnuje stravu ani ubytování.  Puťáku se může zůčastnit pouze pokročilý jezdec starší 18 let na základě zkušební jízdy. Mladší účastník pouze v doprovodu rodičů nebo zákonného zástupce.


VIP tůry

POUZE PRO NAŠE STÁLÉ A ZKUŠENÉ KLIENTY,
něco skutečně extra

Vandr na koni Pohoda táboření
Tůry pro 1, maximálně 2 osoby stejné jezdecké vyspělosti.
Náročné jízdy terénem i mimo cesty, brodění řek, plavení koní, prostě pravá kovbojská jízda.
Dobrodružné spaní v lese, kam dojedeme, tam si usteleme...
Jakákoliv lokalita! Koně si přepravíme.

Malá ochutnávka- pár fotek z našeho toulání ZDE

Cena: 3000 Kč/ osoba/ denNemůžete přijet k nám? NEVADÍ! Rádi přijedeme za Vámi.

Doprava koní: 2 ks- 14 Kč/km. Doprava kočáru: 14 Kč/km. Přeprava je splatná předem v hotovosti nebo na účet.UPOZORNĚNÍ:
Námi pořádaných akcí se zúčastníte pouze na vlastní nebezpečí.  Je třeba si uvědomit, že kůň je živé, 500 kg vážící zvíře a ačkoliv jsou naši koně vychovaní, přesto se mohou polekat, šlápnout člověku na nohu apod…


Každý účastník je povinen před jízdou podepsat prohlášení.NAŠE VOZY:

Historický kočár Viktoria: Kočár byl vyroben roku 1890 v Jihlavě kočárníkem Heinrichem Smejkalem.
Jezdil ve Sněžném u církve a přes několik dalších majitelů se dostal k nám ve velmi dochovalém, originálním stavu včetně kol. V roce 2011 byl rozebrán a odborně zrestaurován.


vIKTORIA


Má tu zvláštnost, že se dá kozlík demontovat. Vznikne velmi elegantní kabriolet, který se řídí z pohodlnější zadní lavice. V minulosti hojně využíván dámami pro vyjížďky v parku, společenská setkání a pikniky.
Kočár tohoto typu měla ve velké oblibě i královna Viktorie a po ní je také pojmenován.

vIKTORIA vIKTORIA


Vůz: K jeho stavbě jme se rozhodli poté, co starý dřeváček dosloužil. Účelem bylo, aby vypadal stylově, ale byl přitom pevný a bezpečný. Konstrukce je kovová, včetně kol.Rám svařil šikovný kamarád, některé části použity ze staré bryčky. Dřevo a plachtu jsme dělali sami.Osazen hydraulickými brzdami pro větší bezpečnost.

  
Maraton: Vozík určen pro sportovní účely, postaven na zakázku v Polsku. Celá konstrukce je kovová a původně jsme ho pořídili jen pro trénink koní. Ale později jsme nechali vyrobit jiný, s různými úpravami aby lépe vyhovoval pro naše dálkové jízdy. Hydraulické brzdy na všechna 4 kola, též může být osazen plachtou.
Maraton
  
Saně:Historický kus v původním, provozuschopném stavu, avšak výrobce i stáří neznámé. Jsou funkční a budou se renovovat.
  
PŘIPRAVUJEME: Historický kočár Landauer
Kočár může být za špatného počasí uzavřen s prosklenými okny nebo v létě zcela odkryt. Pochází z Německa, asi 100 let starý, ale výrobce neznámý. Kočár se nyní renovuje.


optimalizace PageRank.cz    webmaster - peter